(+420) 602 616 010

asics@post.cz

Pondělí - Pátek 15:00 - 17:00

ASICS MetaRun 9623 - 42,5

Novinka
Kamenná prodejna

Parametry zboží:

Velikost Tabulka velikostí

Počet

 

Dostupnost:

Skladem

Běžná cena na trhu:

6 790 Kč

Cena bez DPH:

3 793 Kč

Cena s DPH:

4 590 Kč

Lze zakoupit v naší kamenné prodejně. Rezervujte na emailu nebo telefonicky.

 

Váha:

300 g

Použití:

Tréninkové

Typ došlapu:

Neutrální

Sezóna:

Podzim/Zima 2017

Barvy:

 
 
 
 
 
 Popis zboží


VÍCE INFORMACÍ, JAK ZÍSKAT TUTO JEDINEČNOU BOTU NA MAILU NEBO TEL. ČÍSLE 602 616 010 

ASICS MetaRun - nejlepší běžecká obuv v historii Asicsu, kterou kdy vyrobil!Metarun má 15 technologií, z nichž pět je nových, 4 patenty a použité nejlepší materiály, které byly dostupné! Technologie ASICS FlyteFoam, Adapttruss, Jacquard Mesh, MetaClutch a X-GEL zaručí optimální hmotnost, stabilitu a odpružení, které vás přenesou na dlouhé vzdálenosti.

FlyteFoam - nový materiál použitý na mezipodešev. O 55% lehčí než předtím používaný materiál SpeVA. FlyteFoam není jen lehký, je zároveň mrštný a extrémně odolný.

Adapttruss - stabilizační systém z karbonu, který dává botě mimořádnou stabilitu a současně překvapivou pružnost. Přizpůsobí se vašemu běžeckému stylu a zajistí pevný krok.

Jacquard Mesh - zcela nový svršek, který si Vás bude hýčkat! Díky jednovrstvému svršku boty, se nevystavuje noha tření a pečuje o její maximální komfort. Unikátní tkanina zvyšuje flexibilitu a prodyšnost obuvi.

MetaClutch - vnější kostra na zadní straně boty. Zpevní patu a kotník a poskytne jim extra oporu pro lepší výkon. Díky paměťové pěně bota vždy dokonale sedí.

 X-GEL - nová gelová technologie, která perfektně tlumí dopady a pohlcuje otřesy. Zaručí tak maximální komfort po čas Vašeho běhu.

metarun.jpg