Cookie Consent by Free Privacy Policy website

(+420) 602 616 010

asics@post.cz

Pondělí - Pátek 15:00 - 17:00

EXTRA SLEVA 15% NA CELÝ VÁŠ NÁKUP!  SLEVOVÝ KÓD: LÉTO

ASICS GEL-NIMBUS LITE 3 W 001 - 38

Novinka

Parametry zboží:

Velikost Tabulka velikostí

Počet

 

Dostupnost:

Skladem

Běžná cena na trhu:

4 799 Kč

Cena bez DPH:

3 304 Kč

Cena s DPH:

3 999 Kč

 

Váha:

230 g

Použití:

Tréninkové

Typ došlapu:

Neutrální

Kolekce:

GEL-NIMBUS

Sezóna:

Jaro/Léto 2022

Barvy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Popis zboží


ASICS GEL-NIMBUS™ LITE 3 W - běžecká bota pokračuje ve vylepšování našeho děditství GEL-NIMBUS™ určenému neutrálním běžcům, s lehčím modelem nabízejícím vynikající tlumení. První iterace tohoto modelu se zaměřila na kombinaci měkkého a lehkého designu. Tato verze staví na stejné myšlence, zaměřuje se však na ještě hladší tlumený zážitek z dopadu. Model zároveň spadá k naší snaze o udržitelnější design, proto obsahuje nemalé množství recyklovaných materiálů a byl vyráběn ekologičtějším způsobem. 

Téměř celý svrchní díl GEL-nimbus™ LITE 3 je vyroben z recyklovaných materiálů, které dovolí tvým nohám lépe dýchat po celou dobu běžeckého tréninku. Zároveň obsahuje FLYTEFOAM™ technologii mezipodešve, zahrnující celulózové nanovlákno a udržitelný materiál zvyšující odolnost pěny.

Navržena s pomocí pokročilého programu zlepšujícího tlumící vlastnosti boty. Tento model rovněž poukazuje na designový jazyk GEL-NIMBUS™ série pro vytvoření lehčího a měkčího běžeckého zážitku. GEL™ technologie tlumení umístěná v přední i zadní části boty zvyšuje její pohodlí a absorpci dopadového šoku. AHAR™ LITE odolná gumová podrážka zvyšuje celkovou odolnost boty, pro dlouhotrvající běžecký zážitek.

Běžecká bota GEL-NIMBUS ™ LITE 3 v sobě spojuje pokročilou technologii s designovými nuancemi, specifickými pro naši řadu GEL-NIMBUS™. Tato série se rovněž řadí k naší snaze pomáhat vytvářet udržitelnější svět bez nutnosti vzdát se měkkého tlumení a lehkého komfortu.

FLYTEFOAM™ technologie tlumení vyrobená z udržitelných materiálů

Svrchní díl vyrobený z recyklovaných materiálů

AHAR™ LITE odolná gumová podrážka

GEL™ technologie tlumení

ORTHOLITE™ vložka pro maximální pohodlí

I.G. S™ design pomáhá generovat konstantnější krok

Udržitelná barva mezipodešveSouvisející zboží