(+420) 602 616 010

asics@post.cz

Pondělí - Pátek 15:00 - 17:00

SLEVA 10% NA CELÝ VÁŠ NÁKUP! SLEVOVÝ KÓD: LÉTO VÍCE INFO

ASICS GT-2000 8 TRAIL 001 - 44,5

Sleva

Parametry zboží:

Velikost Tabulka velikostí

Počet

 

Dostupnost:

Skladem

Běžná cena na trhu:

3 790 Kč

Cena bez DPH:

2 057 Kč

Cena s DPH:

2 490 Kč

 

Váha:

290 g

Použití:

Tréninkové

Typ došlapu:

Neutrální;Pronační

Kolekce:

GT-2000

Sezóna:

Jaro/Léto 2020

Barvy:

 
 
 
 
 
 
 
 Popis zboží


ASICS GT-2000 8 TRAIL - Trail běžecká bota GT-2000 ™ 8, byla navržena tak, aby ti pomohla překonat nečekané překážky nerovného terénu. Mezi její přednosti patří tlumení a trakce, které ti umožní vychutnat si běh v pohodlí a s podporou, jež tvé nohy jistě ocení.

GEL™ technologie tlumení umístěná pod prsty i patou se stará o měkkost dopadu. Tvé noze poskytuje potřebné pohodlí a díky tlumení rovněž šetří tvé klouby.  Komponenty DYNAMIC DUOMAX™ v mezipodešvi spolu s technologií GUIDANCE SYSTEM™, se starají o to, aby byla běžci s pronací poskytnuta podpora v místech, kde ji potřebuje a nedocházelo k vyvracení nohy směrem dovnitř.

O maximální odezvu na každou fázi běžeckého kroku se stará FLYTEFOAM™ technologie, jenž se přizpůsobí každému pohybu tvé nohy, a po odrazu od země, se vždy vrátí do původního tvaru. Vzor podrážky je navržen tak, aby bota lehce přilnula k povrchu a zabránila tak sklouznutí na kluzkém či nerovném terénu.

GT-2000™ 8 Trail běžecká bota byla vybavena tak, aby tě podpořila při každém tvém běžeckém dobrodružství a mohla s tebou čelit i nečekaným podmínkám.

Navržena pro rychlost

Vylepšená trakce

Perfektní padnutí

GEL™ technologie tlumení v přední i zadní části boty

Svrchní mřížka FLYTEFOAM™ technologie

DYNAMIC DUOMAX™ technologie

TRUSSTIC SYSTEM™ stabilizační technologie