(+420) 602 616 010

asics@post.cz

Pondělí - Pátek 15:00 - 17:00

SLEVA 10% NA CELÝ VÁŠ NÁKUP! SLEVOVÝ KÓD: LÉTO VÍCE INFO

ASICS EVORIDE 2 401 - 44

Novinka

Parametry zboží:

Velikost Tabulka velikostí

Počet

 

Dostupnost:

Skladem

Běžná cena na trhu:

3 490 Kč

Cena bez DPH:

2 223 Kč

Cena s DPH:

2 690 Kč

 

Váha:

232 g

Použití:

Tréninkové

Typ došlapu:

Neutrální

Sezóna:

Jaro/Léto 2021

Barvy:

 
 
 
 
 
 
 
 Popis zboží


ASICS EVORIDE™ 2 je neutrální běžecký bota navržená pro běžce, hledající spolehlivého partnera zaměřeného na úsporu energie. Naším záměrem v druhé generaci této série, bylo zachovat vlastnosti snadného pohybu z dopadu do odrazu při celkovém snížení hmotnosti boty a změkčením dopadového tlumení.

Tato nová verze přichází s vylepšenou ergonomicky tvarovanou špičkou, a rozšiřuje tak výběr obuvi pro běžce s různými běžeckými styly a potřebami. Poskytne jim hladký přechod do všech fází běžeckého kroku, a pomůže k efektivnějšímu odrazu. Svrchní díl je navržen z pružného multi-directional materiálu, jenž se lehce přizpůsobí tvaru tvé nohy i jejímu přirozenému pohybu. V návaznosti na udržitelnější přístup, jsme i u této boty využili techniku barvení, jenž šetří naše životní prostředí.

Tato neutrální běžecká bota byla navržena s myslí na METARIDE™ filozofii, jejímž cílem je snížit celkovou zátěž na nohu. Toho docílíme prostřednictvím ergonomicky tvarované podrážky a její větší tvrdostí pod prsty. Tyto vlastnosti mají vliv na omezení pohybu v kotníku, při kterém běžci vydávají nejvíc energie, a tudíž ti pomohou k uběhnutí ještě delší vzdálenosti. FLYTEFOAM™ technologie mezipodešve pomůže přetvořit každou dopadovou sílu do odrazu, a zároveň se stará o lehký a více tlumený dopad.

AHARPLUS™ technologie strategicky umístěná ve vyšších kontaktních místech, pro maximalizaci její odolnosti.

Prodyšná svrchní mřížka dovolí tvým nohám dýchat

FLYTEFOAM™ technologie tlumení 

Anatomicky tvarovaná špička

Vlastnost valivého pohybu pro snazší pohyb vpřed

Udržitelný způsob barvení mezipodešve

Váha: 232 gSouvisející zboží