Cookie Consent by Free Privacy Policy website

(+420) 602 616 010

asics@post.cz

Pondělí - Pátek 15:00 - 17:00

EXTRA SLEVA -15% NA CELÝ NÁKUP! SLEVOVÝ KÓD: ZIMA

ASICS TRABUCO MAX 400 - 43,5

Sleva

Parametry zboží:

Velikost Tabulka velikostí

Počet

 

Dostupnost:

Skladem

Běžná cena na trhu:

4 099 Kč

Cena bez DPH:

2 313 Kč

Cena s DPH:

2 799 Kč

 

Váha:

290 g

Použití:

Tréninkové

Typ došlapu:

Neutrální

Sezóna:

Jaro/Léto 2022

Barvy:

 
 
 
 
 
 
 
 Popis zboží


ASICS TRABUCO MAX - Úspora energie je důležitým prvkem pro trail běžce dlouhých vzdáleností, a proto jsme u boty Trabuco Max použili technologii GUIDESOLE™. Tato trailová běžecká bota poskytuje vylepšené odtlumení a trakci a zároveň umožňuje běžcům pokrýt více terénu s menší námahou. 

Technologie GUIDESOLE™ v podrážce, se skládá z tuhé přední části a pružné špičky, která z dlouhodobého hlediska pomáhá šetřit tvou energii. Díky sníženému zatížení nohou od dopadu po odraz, pomáhá tato technologie vytáhnout z běžce veškerý jeho potenciál k překonání maximální vzdálenosti se spotřebou menšího množství energie. 

Trakce je nedílnou součástí terénního běhu, proto je bota vybavena ASICS GRIP technologií v podrážce. Tato gumová směs pomáhá zajistit trakci zejména na mokrém a kluzkém povrchu. ASICS GRIP podrážku jsme rovněž obohatili o výstupky pro lepší přilnutí a flexibilitu při běhu do kopce a z kopce v rozmanitém terénu. 

Zároveň je naším přáním zajistit běžcům, kteří jsou v terénu i několik hodit dostatečné množství pohodlí. Díky 28mm FLYTEFOAM™ technologie umístěné pod patou a 23mm pod prsty, ti bota poskytne vynikající tlumení. Díky celkově vyššímu vrstvení, mezipodešev lépe absorbuje dopady na kameny a kořeny. Kombinace plynulého klouzavého pohybu, vylepšeného tlumení a lepší trakce činí z boty TRABUCO MAX™ skvělého partnera pro celou řadu běžeckých výzev.

GUIDESOLE™ technologie pomáhá šetřit energii 

FLYTEFOAM™ technologie tlumení

AHAR GRIP odolná podrážka

ORTHOLITE™ vložka poskytne noze měkké pohodlí

Prodyšná svrchní síťovina