Cookie Consent by Free Privacy Policy website

(+420) 602 616 010

asics@post.cz

Pondělí - Pátek 15:00 - 17:00

EXTRA SLEVA -15% NA CELÝ NÁKUP! SLEVOVÝ KÓD: ZIMA

ASICS GLIDERIDE 2 002 - 42,5

Sleva

Parametry zboží:

Velikost Tabulka velikostí

Počet

 

Dostupnost:

Skladem

Běžná cena na trhu:

3 999 Kč

Cena bez DPH:

2 065 Kč

Cena s DPH:

2 499 Kč

 

Váha:

265 g

Použití:

Tréninkové

Typ došlapu:

Neutrální

Sezóna:

Podzim/Zima 2021

Barvy:

 
 
 
 
 
 
 
 Popis zboží


ASICS GlideRide 2 - Je vědecky prokázáno že GLIDERIDE™ 2 pomáhá s šetřením energie při běhu na dlouhou vzdálenost. Snížením výdeje energie ve fázích dopadu a odrazu ti tato běžecká bota pomůže s překonáváním větších vzdáleností. Tuto sezónu jsme nechali vlastnosti šetřící energii beze změny a zaměřili jsme se na vylepšení střihu svršku pro lepší padnutí a pohodlnější nošení. Určena běžcům hledajícím pohodlnou a prodyšnou botu pro běh na dlouhou vzdálenost, nebo funkční možnost pro zotavující běh.

Vylepšená svrchní mřížka je vyrobena z prodyšného a pružného materiálu, jenž dovolí tvým nohám dýchat a zároveň se přizpůsobí tvaru nohy a jejímu přirozenému pohybu. Ve spojení s 3D tiskem vytváří tato aplikace cílenou podporu bez dodatečného šití nebo navýšení váhy.

Technologie GUIDESOLE™ se skládá z tvrdší přední části a oblé podrážky, které zlepšují účinnost běhu se snížením zátěže na tvé nohy. FLYTEFOAM™ technologie tlumení je umístěna v nejvyšší vrstvě mezipodešve pro poskytnutí měkkého dopadu, zatím co spodní vrstvu tvoří FLYTEFOAM™ Propel technologie pro rychlejší a citlivější odezvu na odrazovou fázi běžeckého kroku. 

Mezi těmito dvěma vrstvami je umístěna tuhá destička, která pomáhá udržovat celistvost mezipodešve, povzbuzuje nohu k snazšímu pohybu vpřed a vytváří tak plynulejší a efektivnější přechod mezi jednotlivými kroky. Patní díl je vybaven AHARPLUS ™ gumovou směsí v podrážce pro lepší odolnost a prodloužení životnosti boty.

Rozdíl pata-prsty: 5 mm

Prodyšná svrchní mřížka dovolí tvým nohám dýchat

Svrchní díl s 3D potiskem zlepšuje podporu celé nohy

GUIDESOLE™ technologie pomáhá šetřit energii

FLYTEFOAM™ technologie tlumení

FLYTEFOAM™ Propel technologie tlumení

AHARPLUS™ patní díl pro zvýšení odolnosti boty