(+420) 602 616 010

asics@post.cz

Pondělí - Pátek 15:00 - 17:00

ASICS ROADHAWK FF 2 W 001 - 38

Novinka

Parametry zboží:

Velikost Tabulka velikostí

Počet

 

Dostupnost:

Skladem

Běžná cena na trhu:

3 290 Kč

Cena bez DPH:

1 644 Kč

Cena s DPH:

1 990 Kč

 

Váha:

209 g

Použití:

Tréninkové

Typ došlapu:

Neutrální

Sezóna:

Jaro/Léto 2019

Barvy:

 
 
 
 
 
 Popis zboží


ASICS ROADHAWK FF 2 W - nová běžecká bota ze série FlyteFoam, jenž je výjimečná nejen svou lehkostí, ale i svým minimalistickým designem. Mezipodešev, která se přizpůsobí každému pohybu chodidla, lehký a díky mřížce prodyšný vrchní díl a kvalitní gumová podrážka, jenž lehce přilne k povrchu, to vše nabízí tato všestranná běžecká bota.

Roadhawk FF je navržena pro běžce s neutrálním došlapem, kterým  poskytne tlumení, obzvláště potřebné pro každodenní trénink a zároveň je díky svému lehkému a pružnému designu ideální botou pro běžce, kteří se soustředí v první řadě na rychlost. Mezipodešev je vytvořena z revolučního materiálu FlyteFoam, jenž se díky svému složení jednoduše přizpůsobí každému pohybu chodila. FlyteFoam technologie prokázala své výjimečné vlastnosti i v mnoha jiných modelech, její předností je především přizpůsobivost a schopnost absorpce nárazů, takže je chodidlu poskytnut ten nejvyšší komfort.

Odolnost a vynikající přilnutí k povrchu zajistí odolná guma AHAR+, která je umístěná v místech, kde je na podrážku vyvíjen největší tlak. Díky vysoké odolnosti této speciální gumy si budeš moci svůj běh vychutnat ještě déle. Bezešvý vrchní díl zabraňuje nepříjemnému tření a tím i vzniku puchýřů a zároveň botu ještě odlehčí. ASICS RoadHawk FF s 8 mm rozdílem pata-špička je kvalitní, pohodlnou a všestrannou běžeckou botou, nabízející ideální rovnováhu mezi kvalitou a cenou.

Roadhawk získal ocenění Best debut AW 2017 německé verze magazínu Runner's World.

Ve své druhé generace s nově přepracovaným svrškem. Nyní ve speciální barevné edici MUGEN!