Cookie Consent by Free Privacy Policy website

(+420) 602 616 010

asics@post.cz

Pondělí - Pátek 15:00 - 17:00

EXTRA SLEVA 300,-KČ PŘI NÁKUPU NAD 1000,-KČ!!! SLEVOVÝ KÓD: 300

ASICS GEL EXCITE 8 TWIST 400 - 44,5

Sleva

Parametry zboží:

Velikost Tabulka velikostí

Počet

 

Dostupnost:

Skladem

Běžná cena na trhu:

2 199 Kč

Cena bez DPH:

1 238 Kč

Cena s DPH:

1 499 Kč

 

Váha:

280 g

Použití:

Tréninkové

Typ došlapu:

Neutrální

Sezóna:

Podzim/Zima 2021

Barvy:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Popis zboží


ASICS GEL EXCITE™ 8 - běžecká bota byla navržena s myšlenkou maximálního pohodlí, nehledě na vzdálenost, pro kterou se rozhodneš. Nově aktualizovaná silueta a svrchní mřížka dodává botě mladistvý a rychlý vzhled. 

Tento model nabízí nový lasting, doplněný o tvarovanou patní část, která pomáhá udržovat nohu ve správné poloze a poskytne ti tak ještě lepší padnutí než její předchůdkyně. Svrchní díl snižuje celkovou hmotnost boty, poskytuje jí potřebnou podporu a díky bezešvému designu i maximální pohodlí. V návaznosti na udržitelnější přístup, jsme i u této boty využili techniku barvení, jenž šetří naše životní prostředí. 

Tato stylová bota je doplněna o GEL™ technologii tlumení umístěnou pod patou, jenž v kombinaci s novou AMPLIFOAM™ mezipodešví a ORTHOLITE™ vložku, poskytnou tvé noze měkké pohodlí krok za krokem. GUIDANCE LINE™ aplikovaná technologie ti pomůže k přirozenějšímu a konstantnějšímu pohybu. 

A konečně, aplikovaná gumová podrážka zvyšuje odolnost celé boty, zatím co strategicky umístěné pružné drážky ti zajistí potřebnou podporu během běžeckého tréninku i celodenního nošení. Nyní ve specialní barevné edici Twist.

AMPLIFOAM™ technologie tlumení

GEL™ technologie tlumení

ORTHOLITE™ vložka poskytne noze potřebné pohodlí

Bezešvé pokrytí pro maximální podporu

GUIDANCE LINE™ pro konstantnější a přirozenější pohyb